HAKKIMIZDA

 

FiraColor Hakkında

Dünya inşaat sektöründeki hızlı değişim ve gelişimle bugün boya sektörü, daha dinamik, yenilikçi trendleri takip eden, AR- GE faaliyetlerine ağırlık veren ve sektöre yeni açılımlar ile nitelikli fırsatlar sunan bir alan olarak gelişmeyi sürdürüyor.

Yakın zamana kadar boya sektörünün en büyük tüketicisi olan Avrupa’nın bugünkü kısmi doygunluğuna tezat olarak, yakın coğrafyamızda konut sektöründe yaşanan büyümenin artması bekleniyor.

Diğer bir ifadeyle, “olgun ekonomilerde” tüketici, daha da niş üretim arayışlarına yönelirken, gelişen pazarlar, hem fiyat, hem ürün kalitesi açısından ‘İyi, Daha İyi ve En İyi” olanı bir arada bulabileceği üretimleri arıyor.

Özellikle son yıllarda iç pazardaki hızlı büyümenin yanı sıra, yakın coğrafyamızda yer alan ve dünya ortalamasının üzerinde bir hızla büyüyen altyapı geliştirme odaklı ekonomiler, ülkemiz üretici ve ihracatçılarına önemli kapılar aralıyor.

Bölgemizin dinamiklerini sektörel ve aynı zamanda stratejik olarak takip eden bizler, boya sektöründeki deneyimimizi, bugün FİRACOLOR markası altında bölgemize sunmanın gurunu yaşıyoruz.

Boya sektöründe bir aile şirketi çatısı altında, 35 yılı aşan ihracat ve üretim tecrübemizi, başta Fransa olmak üzere, Avrupa pazarında edindiğimiz deneyimle birleştirerek, her segmente uygun en kaliteli üretimlerimize artık FİRACOLOR diyoruz.

FİRACOLOR’ı yaratırken, bir boya ustasının profesyonelliğinden, kadın eli dokunuşunun pratikliğine, her segmentin kolay kullanımına uygun, yüksek yaratıcılığı, kişisel beğeniyle birleştirip kolaylıkla hayata geçirebilecekleri, çok geniş bir tüketici yelpazesini dikkate aldık.
İşte bu yaklaşımla, her segmentten müşterileri ve iş ortağımızın beklentilerine dönük yüksek teknolojiyle üretim yapabilen yeni markamız FİRACOLOR ile, ülkemiz istihdamına, sektörümüzün büyümesine, ihracatımızın artmasına, rengarenk bir yelpazeden yaptığımız ve yapacağımız katkının gurur ve mutluğunu taşıyoruz.

“Tüm Renkler Doğasında Var” diyerek, hayatın coşkusunu, tutkusunu, sevinç ve aydınlığını, kısacası umut dolu tüm duygularını harmanladığımız bu renk şöleninde, inanıyoruz ki sizler de kendi renginizin ışığını bulacaksanız.

FİRACOLOR bundan böyle, bu iddiayla dünyayı boyuyor…

Saygılarımla
Gülperi ODABAŞ
Genel Müdür

SON TWEETLER

Tweetler Yükleniyor..

İLETİŞİM

+90 216 575 56 56

info@firacolor.com.tr

+90 216 575 56 99

Küçükbakkalköy Mah.
Yenidoğan Cad. Hazar Sk. No:4
          Ataşehir / İstanbul